ماهنامه برسی جنگ جهانی دوم Reviewed by Momizat on . ماهنامه برسی جنگ جهانی دوم جنگ جهانی دوم از بزرگترین جنگها در نوع خود بوده است.. این جنگ خانمانسوز که از سالهای 1937 تا 1945 ادامه داشت صدها هزار نفر را به کام ماهنامه برسی جنگ جهانی دوم جنگ جهانی دوم از بزرگترین جنگها در نوع خود بوده است.. این جنگ خانمانسوز که از سالهای 1937 تا 1945 ادامه داشت صدها هزار نفر را به کام Rating:
شما اینجا هستید: خانه » کتابخانه الکترونیک » ماهنامه برسی جنگ جهانی دوم

ماهنامه برسی جنگ جهانی دوم

ماهنامه برسی جنگ جهانی دوم

جنگ جهانی دوم از بزرگترین جنگها در نوع خود بوده است.. این جنگ خانمانسوز که از سالهای ۱۹۳۷ تا ۱۹۴۵ ادامه داشت صدها هزار نفر را به کام مرگ کشید.. جنگی که معادلات سیاسی و نظامی دنیا را دگرگون کرده و این تغییرات حتی تا به الان معادلات جهان را رقم می زند.. در این جنگ المان با یورش به کشور لهستان اغازگر جنگی بود که خاتمه اش از اختیار او خارج شد..

البته حمله ژاپن به منچوری نیز یکی از مقدمات جنگ جهانی بود.. کتابی که در پیش رو دارید به ضوح در مورد حوادث و تاریخ یورش کشورها به یکدیگر می پردازد.

این کتاب را از اینجا دانلود کنید

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 176

دیدگاه (3)

 • gasem_h

  لطفا قالب egamer و آپدیتش رو واسم بفرست هر کاری کردم نشد تویه اون پست نظر بدم
  ممنون میشم واسم بفرستی

  پاسخ
 • amir

  سلام اقا محمد من میخواستم شما در طراحی سایت به من کمک کنید؟نمیدونم چرا تماس باما سایتت خرابه؟ اقا محمد کمک کنید من با جوملا کار میکنم هر چند خیلی دوس داشتم با وردپرس کار کنم هزینه شو هم بهت میدم

  پاسخ
  • mohammadamin

   سلام

   سایت دیگر خودمو که با جوملا راه اندازی کردم ببینید .. اگر باب میلتان بود اطلاع دهید که واست ok کنم

   پاسخ

ارسال یک دیدگاه

انتشار: شهر پوسته ها| تمامی حقوق متعلق است به سایت محمد وب

بازگشت به بالا