کتاب مشکلات و دردمندی اجتماعی Reviewed by Momizat on . سلام دردمندی و مشکلات اجتماعی همواره از بدو خلقت موجودی بنام ادمی وجود داشته است .. این مقوله فقط مختص به چنین موجودی در میان خلقت عظیم خداوندگار است.. والبته ا سلام دردمندی و مشکلات اجتماعی همواره از بدو خلقت موجودی بنام ادمی وجود داشته است .. این مقوله فقط مختص به چنین موجودی در میان خلقت عظیم خداوندگار است.. والبته ا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » کتابخانه الکترونیک » عمومی » کتاب مشکلات و دردمندی اجتماعی

کتاب مشکلات و دردمندی اجتماعی

سلام

دردمندی و مشکلات اجتماعی همواره از بدو خلقت موجودی بنام ادمی وجود داشته است .. این مقوله فقط مختص به چنین موجودی در میان خلقت عظیم خداوندگار است..

والبته این طبیعی ست چون احساس درمندی نیازمند داشتن مولفه ی حق انتخاب است و در صورت عدم وجود آن؛؛؛ درمندی و احساس کردن مشکلات بی معنی خواهد بود

از انجا که دردمندی از احساس وجود مشکلات نشات میگیرد لذا شعور در گزینش بد از بدتر و خوب از خوب تر در انسانها بیش از هر وقت دیگری متبلور می شود.. به هر روی احساس مشکل و نقیصه یکی از بزرگترین فاکتورها در تکامل بشر است ..

بشریت تا به نقاط ظعف خود پی نبرد قادر به برطرف کردن انها نیست و این ترمیم کردن نقصان ها یعنی پیمودن راه تکامل ؛؛ و تکامل فقط مختص به دعا خواندن و ذکر نیست بلکه نورانیت و درخشش خالق هستی انچنان عظیم است که با کمترین درخششی می تواند ابعاد و مسیرهای زیادی از علوم مختلف را در پیش روی شما باز گشاید . این نظر شخصی من بود و اما معرفی کتاب

 

از این صحبتها که بگذریم کتابی را برای شما عزیزان معرفی میکنیم که در این باره سخن می گوید .. بدیهی است که معرفی این کتاب دلیلی بر تائید یا رد محتوای ان نیست شاید برخی از مطالب ان نیز از نظر من خوب باشد شاید هم خیر

اما مهم این است که هرکسی بنا به حق انتخاب و تحلیلی که در مورد نظریات دیگران دارد می تواند ازادانه ایده ای را بسنجد و انرا تائید و حتی به اجرا گذارد.

 

پس شما هم بهترین گزینه را انتخاب کنید

بخوانید و تحلیل کنید و انچه را مناسب شرائط خود می دانید برگزینید. اما باید دقت داشته باشیم که انسانی با حق انتخاب؛؛ همواره رو به تکامل و رفع کمبودها پیش می رود.

به امید بهترین ها برای شما

کتاب مشکلات و دردمندی اجتماعی

این کتاب را از اینجا دانلود کنید

مولف ایت الله محمدرضا نکونام

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 176

ارسال یک دیدگاه

انتشار: شهر پوسته ها| تمامی حقوق متعلق است به سایت محمد وب

بازگشت به بالا